استفاده صحیح از پنجره UPVC

10 / 10
از 1 کاربر

در این مقاله برخی نکات را برای شما گرد آوری کرده ایم که با دقت به آنها می توانید عمر پنجره UPVC خود را بیشتر و بازدهی آن را بهتر کنید.

1. در زمان نصب پنجره UPVC از فروشنده زمان های روغن کاری را پرسیده و مرتبآ در آن بازه زمانی ها به وسیله روغن رقیق پنجره UPVC را روغن کاری کنید.

2. اگر به پنجره UPVC دقت کنید لاستیک های درزگیر وجود دارد که به مرور زمان حالت خود را از دست داده و از بازدهی آن کم می شود پس هر سه ماه یک بار یک پارچه را به صابون مایع آغشته کرده و بر روی آنها بکشید تا نرم شده و طول عمر آنها بیشتر شود.

3. برای تمیز کردن پنجره UPVC بهتر است از مخلوط آب و صابون مایع استفاده شود تا پنجره UPVC شما براق تر شود و به این نکته نیز دقت کنید که از پارچه های پرزدار برای این کار استفاده نکنید.

4. در زمان نصب پنجره ها کاور پلاستیکی بر روی آنها وجود دارد که بعد از اتمام مراحل نصب آن را جدا کنید زیرا ماندن این کاور در زمان طولانی بر روی پنجره UPVC موجب ماندن اثرات چسب بر روی آن می شود.

5. در صورت رنگ کردن ساختمان روی پنجره و قاب آن را بپوشانید تا از پاشیدن رنگ به آن جلوگیری کنید.

6. پنجره UPVCضد حریق و حرارت هستند ولی بهتر است وسایل گرمازا را در مجاورت آنها قرار ندهید زیرا به مرور زمان موجب خرابی پنجره UPVC شما می شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :